Služby

Fitnes centrum

Trénujte v moderním fitness centru na těch nejlepších strojích a v prostorných zónách. Každý si u nás najde to své, ať už chcete posilovat, běhat, boxovat nebo cvičit jógu.

Fitnes centrum

Osobní trenér

Chcete začít cvičit a nevíte jak dosáhnout svých cílů? Nebo potřebujete poradit s vaším stávajícím tréninkem? Naši zkušení trenéři jsou tu jen pro vás.

Více informací
Osobní trenér

Skupinové lekce

Pokud neradi cvičíte sami, nabízíme pro vás řadu skupinových lekcí pod dohledem profesionálních instruktorů.

Více informací
Skupinové lekce
Wellness

Wellness

Přijďte se zrelaxovat a načerpat energii do našeho wellness. V relaxačních zónách najdete dvě sauny, páru, vířivku, solnou jeskyni, kneippův chodník, ochlazovnu a odpočívárnu.

Wellness
Solárium

Solárium

Přijďte se k nám prohřát, odpočinout a krásně opálit. Využijte naše bezpečné certifikované horizontální solárium značky Luxura, které vyniká moderním designem a poskytne vám žádoucí opálení.

Solárium
Multisport

Benefity

V Gymit! přijímáme také řadu benefitů - Multisport, ActivePass, Sodexo a Edenred poukázky, Benefit plus nebo Benefit a.s. Vstup na Multisport nebo ActivePass zahrnuje vstup na 1 aktivitu (posilovna, wellness nebo skupinová lekce) po dobu 90 minut zdarma. Držitel Multisport/ActivePass má možnost využít vstup do klubu každý den od pondělí do neděle v rámci otevíracích hodin klubu.

Multisport
Multisport

Vybavení

Zacvičte si na kvalitních strojích a s tím nejlepším vybavením. V posilovně najdete nejnovější stroje italského výrobce Panatta a vybavení od značky Eleiko. Funkční zóna obsahuje konstrukce od Eleiko a pro kardio milovníky máme stroje od Intenza a Xebex. Součástí je také Power Plate PRO 5, InBody 770 a mnoho dalšího.

Více informací
Multisport
Multisport

Masáže

Přemýšlíte, jak se odměnit po náročné pracovní směně, úporném tréninku či jak příjemně zakončit víkend? Ať je náplň Vašeho dne jakákoliv, měli byste si umět udělat radost, a to nejen materiální. Posílit svou psychiku nebo si na chvilku oddychnout můžete například masáží v našich příjemných prostorách klubu Gymit! Pracovat umí mnoho z nás, ale úspěšnější jsou zejména ti, kteří umí i odpočívat!

Více informací
Masáže
Chci být členem
Staňte se členem Od 1330 Kč měsíčně
Gymit premium fitness