O nás

V čem jsme jiníJsme fitness, do kterého se budete těšit

Cílem Gymit! je přinášet prémiový standard služeb tam, kde ještě není. Kvalita nabízených služeb je různorodá, ať už jde o velkorysé cvičební a společenské prostory, kvalitní zázemí šaten a sprch, dobře vybavené wellness, exkluzivní cvičební stroje a pomůcky.

Ke kvalitním službám patří i přístup všech zaměstnanců, ať již asistentů recepce, manažerů, nebo trenérů a cvičitelů/cvičitelek.

U nás můžete být sami sebou. Ať už chcete zhubnout, zlepšit kondici, zdraví nebo si jen odpočinout, v Gymitu naleznete ten správný přístup personálu nebo členství na míru vašim potřebám.

Narozdíl od jiných prémiových klubů jsme tu pro všechny - od studentů po seniory. V Gymitu jsme všichni na jedné lodi a pomůžeme vám k dosažení vašich osobních cílů.

Nenecháme vás ztratit motivaci ani špatně trénovat. Jsme profíci.

Vítejte v Gymit!

  • Kvalitní zázemí

    Kromě moderních cvičebních strojů u nás najdete i wellness, vybavené šatny, dětský a internetový koutek nebo příjemné posezení.
  • Vstřícný personál

    Se vším vám rádi pomůžeme a poradíme. Naši recepční, manažeři, trenéři, cvičitelé i obsluha ve wellness. Ti všichni jsou tu pro vás.
  • členství na míru

    Chcete jenom cvičit, máte omezený rozpočet nebo vás láká spíše wellness? Máme širokou škálu členství, ze kterých si u nás vybere každý.
Chci být členem
Staňte se členem Od 1330 Kč měsíčně
Gymit premium fitness